KVK Gizlilik Politikası 


Değerli Müşterimiz, 


Exenpay Teknoloji Anonim Şirketi (bundan sonra “Exenpay” olarak anılacaktır), yasal mevzuat kapsamında kullanıcılarına yeni nesil ödeme hizmetlerini sağlamakta olup kullanıcı bilgilerinin gizliliği ve güvenliğini en üst seviyede sağlamak için gerekli tedbirleri alarak bu kapsamda web sitesinde (www.exenpay.com) ve/veya mobil uygulamasında aşağıda belirtilen hususları uygulamaktadır. 

Web sitesinde ve/veya mobil uygulamada kullanıcılardan temin edilen kişisel bilgileri ancak Exenpay’in Kullanıcı Sözleşmesi’nde belirtilen faaliyetlerini gerçekleştirme amacına yönelik olup alınan bu bilgiler 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) kapsamında işlenmektedir. 

Kullanıcıların web sitesi ve/veya mobil uygulaması üzerinden girmiş olduğu bilgilere 3. kişilerin erişimi engellenmiştir. ExenPay, kullanıcıların kişisel verilerinin gizliliğini korumak amacıyla bilgi güvenliği alt yapısını en güvenilir seviyede tutarak gerekli önlemleri almıştır. 

ExenPay’in web sitesi ve/veya mobil uygulaması üzerinden diğer web sitelerine ve/veya mobil uygulamalarına erişim için verilen uzantıların (linklerin) güvenliği ve gizliliği ile ilgili ExenPay’in herhangi bir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu sitelerde karşılaşılabilecek maddi/manevi kayıplardan ExenPay sorumlu değildir. 

Web sitesinde ve/veya mobil uygulamasında yer alan bilgi, her türlü içerik, resim, fotoğraf, tema, uygulama ile materyallerin ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, ExenPay ve işbirliği içerisinde olduğu kurum ve kuruluşlara aittir. Web Sitesi ve mobil uygulamanın içerdiği bilgilere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent ve/veya diğer tüm fikri ve sınai mülkiyet hakları ExenPay adına saklıdır. 

ExenPay web sitesine ve/veya mobil uygulamasına giriş yapılması ile yukarıda belirtilen koşulların kabul edildiği anlamına gelmekte olup, ExenPay bu yasal uyarıda yer alan koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir. Web Sitesi ve/veya mobil uygulaması içeriğinde sunulan bilgiler güncel olmakla birlikte, Web Sitesindeki ve/veya mobil uygulamasındaki bilgi hataları, eksiklikler ve gecikmelerden doğabilecek hiçbir zarardan ExenPay sorumlu olmadığını önemle belirtiriz. 


Saygılarımızla,